FANDOM


From Youtube

Description

[Czech] Equestria Girls Rainbow Rocks [Show už začíná]


Lyrics:

Show už začíná, říct tohle chceme vám. Čas nastal náš, ten váš vyprchal.

Cítíš jak padá, vlna zvuková. Nejde uniknout, všichni jí podlehnou. Víš, že budeš nás, uctívat jak bohy. Síla bezedná, je naše odměna. Už podléháš! Víš to, chceš nás! V cestě nic nestojí!

Oh-oh, oh-whoa-oh. Já v sobě hudbu nosím. Oh-oh, oh-whoa-oh. Publikum nemusí, moje jméno řvát, sláva, reflektorů zář mě nezajímá. A tak věc jediná, co já chci přinést vám, je hudba, je to hudba, je to hudba v duši mé. Ta musí bejt, Ha! být svobodná, Jo! Nech to vše být, Ha! plyne to dál, Jo! Hudba kterou v srdci máš, pomůže ti najít v nás, čím nad všemi... vynikáš!

Takže Rainbooms z toho chtějí udělat skutečný souboj kapel? Tak pojďme do boje.

Chceme vše a víc, nás nezastaví nic. Zlomit kouzlo jen, a pak s vámi skoncujem!

(souboj - battle)

Z vás žádná mě hned nezlomí, z vás žádná nesrazí mě do kolen. Mí přátelé mně podpoří, ne, oni nehrají pro slávu jen. My silou společnou, přemůžem vůli zlou. Náš song je jako bomba co chce vybuchnout, i když jsme v nesnázích, vždycky zlo porazí to světlo přátelství. Hudbu v srdci nechme hrát, kupředu vždy nás bude hnát. Když jsme spolu, tak se znovu, nebudem už tmy bát. Naše píseň davem zní, všechny kolem roztančí. Hudba žije, přátelství je... Tu s ní! Je s ní! Hudbu v srdci nechme hrát kupředu vždy nás bude hnát Když jsme spolu, tak se znovu, nebudem už tmy bát. Naše píseň davem zní, všechny kolem roztančí. Hudba žije, přátelství je,... Tu s ní! Je s ní! Je s ní!!

... Copyright by: Hasbro Studios

Appears on these pages
of

File history

Click on a date/time to view the file as it appeared at that time.

Date/TimeThumbnailDimensionsUserComment
current22:11, May 24, 2016Thumbnail for version as of 22:11, May 24, 2016480 × 269 (18 KB)TheClydesdalePegasus149 (wall | contribs)created video

Metadata